slideshow_photo_12.jpg

Get Adobe Flash player

Choose your country :

"Solar energy is the most democratic way of energy production as it empowers people to produce the energy they use."
Name
Subscribe to our newsletter
Receive all the latest news in your mailbox.

 

Co-ordinator in Ukraine:
"Green Dossier"

Nadia Shevchenko
Tel: +38 050 446 80 36
E-mail: nadiyka@mail.ru
Website: www.dossier.org.ua
 

ласкаво просимо

Приєднуйтесь до Європейських Днів Сонця – 2013

 

Європейські Дні Сонця - міжнародна кампанія, спрямована на промоцію використання сонячної енергії, – у країнах Європи з 1 по 19 травня.

 

Європейські Дні Сонця успішно пропагують використання безкоштовного та безмежного джерела енергії, доступного всюди й для всіх. З кожним роком до кампанії приєднується все більше організацій найрізноманітнішого спрямування та звичайних громадян різного віку. Вони майструють сонячні колектори, малюють яскраве майбутнє, створюють незвичайні арт-композиції, проводять спеціальні уроки чи лекції, відкривають двері своїх підприємств усім бажаючим подивитися, як працює, скажімо, сонячна електростанція чи батарея на даху офісу.

Минулого року під час кампанії відбулося більше 8 000 подій за участі 600 000 громадян у 20країнах Європи.  В  Україні близько 20 заходів було проведено в шести областях організаціями громадянського суспільства, школами та університетами, а також Львівською міською Радою. 

В Україні Дні Сонця відбуваються втретє. Головний акцент цьогорічної кампанії в Україні -  екологічна безпека енергетичних проектів, підтримка локальних ініціатив та практичних дій громад, пов’язаних з децентралізацією виробництва енергії та енергоощадністю. Ми розповідатимемо про можливості та приклади застосування сонячної енергії в побуті, на малих та великих підприємствах, навчатимемось разом з усіма учасниками кампанії.

Особливу увагу будемо приділяти цього року підприємствам сільськогосподарського призначення, адже саме виробництво харчових продуктів є сучасним і майбутнім ресурсом нашої країни. Разом із проектом ЮНІДО - ГЕФ«Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» ми розпочинаємо збір найкращих прикладів використання відновлюваних джерел енергії на підприємствах галузі. Якщо ви хочете, щоб ваш досвід став відомий в Україні та світі, присилайте свої розповіді, найкращі з них увійдуть до серії «Золоті сторінки чистої енергії».  

Продовжується і наш конкурс для школярів та їхніх батьків, які дбають про безпечне та яскраве майбутнє, «Сонячний караван».

 

Слідкуйте за нашими новинами на сайті http://www.dossier.org.ua/ievropeyski-dni-soncya, долучайтесь до обговорення В Контакте та у Facebook.

Приєднуйтесь до європейської мережі! Запитуйте, давайте поради, дійте!

 

Європейську кампанію координують Європейська асоціація фотоелектричної промисловості (EPIA) та Європейська федерація сонячної теплової промисловості (ESTIF).

 

Координатор в Україні – МБО ІЦ «Зелене досьє» ( http://www.dossier.org.ua).

Контакти: ecoweek@bg.net.ua; nadiyka@mail.ru; 067 9641529, 050 4468036; 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 12 (для листування).\